מגוון עדכונים

Naomi's Photos

Naomi's Photos

שלום!
מגוון נושאים שונים ברשומה של היום, כך שאקפיד על כותרות. אם נושא מסויים אינו רלוואנטי עבורכם באופן אישי, פשוט עברו לנושא הבא.
סרטון הדרכה
תודות ללידיה אימר מלול, נחשפתי לסרטון ההדרכה הבא, שממחיש סוגיות של שילוב תלמיד עם ירידה בשמיעה בכיתה. אמנם בסרטון מדובר על עולם האקדמיה, אך לדעתי הוא יכול להמחיש את הנושא עבור מורים משלבים בבתי הספר באותה מידה.

מצגות וסרטונים המופיעים בבלוג זה
אני נשאלת לעיתים האם להפיץ את הכתובת של בלוג זה בקרב המורים לאנגלית המשלבים. אמנם אין לי שום התנגדות שתשלחו קישור לרשומה זו או אחרת למורה (נהפוך הוא!) חשוב לזכור שהבלוג הזה מיועד קודם כל לכם, עמיתי בתחום חינוך לקויי השמיעה. ההסברים כאן הם בעברית, ומתייחסים לדברים שאינם מעניינם מורים לאנגלית מחד ( רשימות לבחינת הבגרות, למשל) או הסברים אודות תוכנית הלימודים באנגלית באופן שמתאים למי שעובד עם מורים, ואינו מלמד בעצמו אנגלית בכיתות.
אתם מוזמנים להעלות כל מצגת או סרטון שנראים לכם שימושיים, לאתרים הרשמיים של הסניפים השונים, בכדי שיהיו לכם נגישים. אם יש קושי להוריד מהבלוג, אשמח לעזור. כמובן שאני מבקשת אזכור לשמה של היוצרת

Naomi's Photos

Naomi's Photos

בחינת הבגרות מועד חורף
בחינת הבגרות תתקיים ב 11 לינואר, 2016. השנה יש לשים לב היטב אילו מסמכי התאמות נותנים לגורמים השונים, כיון שתלמידי י"ב לומדים עדיין על-פי תוכנית הלימודים הישנה, בעוד שאר התלמידים לומדים על-פי התוכנית החדשה.
אני מצרפת כאן את שני המסמכים וגם את המסמך העוסק בהנחיות ליום הבחינה. החל מהמועד הקרוב, עמודים אלה יישלחו במעטפה רק לתלמידים שממילא מקבלים מעטפה עם התרגילים החילופיים. שאר בתי הספר יידרשו להוריד עמודים אלה מהאינטרנט. פרטים נוספים בנושא זה יהיו ברשומה הבאה.

Matconet grade 10 2015 2016     Matconet grade 12 2015 2016    exam instructions word
אנא שלחו לי את רשימות התלמידים למועד חורף עד ה 1 לדצמבר . 2015 כמדי שנה אני מזכירה לא לשנות את העמודות בטופס בכל צורה, ולמלא את כל הסעיפים הנדרשים לגבי כל תלמיד. בבקשה לא לפסוח על      שורות. כמו כן אני מבקשת לכתוב את האות של השאלון בו התלמיד נבחן ולא לסמן בטבלה סימנים כמו כוכבית.

blank form

נשתמע בקרוב עם עדכונים נוספים!
שלכם,
נעמי

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s