בחינות הבגרות באנגלית – בהווה ובעתיד הקרוב

Epstein Family Photos

Epstein Family Photos

בתאריך ה 15 למאי 2014 תתקיים בחינת הבגרות באנגלית, מועד א

הבחינה במועד ב תתקיים בתאריך ה 7 ליולי 2014

אנא שלחו לי את רשימת הנבחנים עד לתאריך ה 27 למרץ. להזכירכן שחופשת חג הפסח מתחילה כבר ב 6 לאפריל והמעטפות צריכות להישלח מייד לאחר החופשה , כך שעמידה בלוח הזמנים חשוב. הטבלה מצורפת כאן. מי שתעדיף, אשמח לשלוח את הטבלה גם בדוא"ל. אנא זכרו לא לשנות דבר במבנה הטבלה. בנוסף, אני מבקשת בכל לשון של בקשה לבדוק היטב את מספרי תעודת הזהות וסמל המוסד.  בבקשה לסמן את השאלון שהתלמיד ייגש אליו בשם האות, ולא בסימני פיסוק שונים.

הנה הטבלה

blank form

לגבי שינויים עתידיים במבנה בחינת הבגרות לתלמידי 3 יחידות לימוד. הייתי בקשר השבוע שוב עם המפמרית על הוראת האנגלית, והיא אמרה שעדיין עניין זה לא אושר סופית, ולכן היא כמובן  מבקשת שעוד לא נצא בפרסום רשמי של ההתאמות והמבנה. אם לא יהיו הפתעות ומשרד החינוך יישאר עם המבנה שהוצג בתחילת שנת הלימודים הזאת, השינוי הוא דווקא לטובתנו ויקל על תלמידנו הלומדים לרמת 3 יחידות לימוד. אולם כאמור, היא אינה מאשרת עדיין גרסה סופית.

הדבר היחיד אשר המפמרית אשרה בפסקנות הוא שהשינויים לא יחולו על  תלמידים שכבר נבחנו באחד השאלונים בשנת הלימודים הנוכחית. לתלמידים אלה תתאפשר להמשיך את המתכונת בו הם התחילו כבר להבחן. אעדכן כאשר יהיה לי מידע נוסף.

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s