הסבר ההתאמות לבחינת הבגרות באנגלית באופן מותאם לתלמידים

לתלמידים שאלות רבות אודות ההתאמות שלהם לבחינת הבגרות באנגלית. חשוב מאוד שהדברים יהיו ברורים לחלוטין זמן רב לפני מועד הבחינות עצמן.

לפניכן מצגות שהכנתי עבור תלמידים הזכאים לכל ההתאמות, בקודים 3,4,6. המצגות כאן הם עבור תלמידים הלומדים לרמת 4 ו 5 יחידות לימוד. המצגת לתלמידי 3 יחידות תעלה בימים הקרובים.

המצגות נבנו בשיטת שאלות ותשובות, כאשר המטרה הייתה להבהיר את הדברים בשפה פשוטה. כמו כן נעשה ניסיון לבנות מצגת מושכת אשר תעודד את התלמידים לקרוא בה.

שימו לב, ניתן לצפות במצגות בבלוג ההדרכה אך אני כתבתי גם את הקישור למקום בו הן הועלה לרשת האינטרנט. כך תוכלו להטמיע את מצגות אלה באתרים שתמצאו לנכון. קישורים אלה הם המומלצים לתת לתלמידים, כך יוכלו לצפות בהם אפילו מהטלפון הסלולארי שלהם.

במצגות כללתי שאלות שמתייחסות לכל האספקטים של הבחינה וההתאמות שלה. נזהרתי מאוד במינוחים. ברצוני להפנות את תשומת הלב לכך שבכוונה (!!!) התייחסתי ל "חלק שמשוחחים באנגלית עם בוחן" ולא השתמשתי בשם "הבחינה בע"פ". המילים "בחינה בע"פ" יוצרים בלבול רב אצל תלמידים ומורים כאחד. אינני רוצה שיהיה פתח לפרשנות שגויה – אין בחינה בע"פ עם התאמות שלנו באנגלית!

אנא הפיצו את המצגות לתלמידי התיכון הזכאים להתאמת.

 המצגת לתלמידי 5 יחידות

המצגת לתלמידי 4 יחידות
מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s